• Mājas
  • 1M 3M 5M 10 M 20 M 30 M SC SC Šķiedras Patch Cord Džemperis Kabelis, Simplex SM Single Mode Optisko Tīklu, CS-CS 10TF 16FT 33FT

  • Sertifikācija: CE
  • Izcelsme: KN(Izcelsmes valsts)
  • Zīmola Nosaukums: UXG
  • Modeļa Numurs: sc
  • Veids: Paralēli Kabeļi
  • Produkti Statusu: Sastāvs
  • Iepakojums: Jā

Savienotāji: SC SC

Kodols: Single Mode Fiber

Blīvums: Simplex

Apdare/Izmērs: PC poļu

Mehāniskās īpašības

Aizvietojamību (dB): ≤ 0.1

Vibrācija (dB): ≤ 0.1 (5 50Hz, 1.5 mm)

Stiepes izturība (dB): ≤ 0.1 (no 0 līdz 15Kg pull)

Augsta temperatūra ≤ 0.2 dB (+85 ° C (50 stundas)

Zemas temperatūras ≤ 0.2 dB (-40 ° C 50 stundas)

Temperatūras cikla ≤ 0.2 dB (-40 ° C līdz 85 ° C , 5 cikli)

Mitrums ≤ 0.2 dB (-25 ° C ~ 65 ° C , 93%)

Pielietojums:

Signāla pārraidi un datu pārraide

Telekomunikāciju tīklu, lokālo tīklu (LAN), metropole tīkli, optisko šķiedru sakaru sistēmas

Optiskās šķiedras testa iekārtas / instrumenti

Optiskās šķiedras KABEĻTELEVĪZIJAS (kabeļtelevīzija), optiskās šķiedras sensori

Fiber-optic platjoslas-home, FTTH šķiedras mājas

Fiber optic patch paneļu, bagāžnieku un wall mount optisko vadu vienības

Recenzijas

Sas Komando41
2021-01-29
5/5
All ol
Kitty 66
2021-01-28
5/5
It came fast. It works
Kasiula450
2021-01-17
5/5
Merci beaucoup impeccable
Semenova1984
2021-01-20
5/5
Thank you.

Esi pirmais, kurš uzraksta atsauksmi!

Novērtējums

Tagi: Datoru Kabeļi Un Savienotāji, Datoru Un Biroja, Lēti Datoru Kabeļi Un Savienotāji, Augstas Kvalitātes Datoru Un Biroja, Datoru Kabeļi Un Savienotāji.

Atbalsts 24/7

Pakalpojums.

100% Naudas atgriezšana moneyback

Atgriešanās Apmaiņa.

Vispasaules piegāde

Ātrā piegāde.